Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Dodatkowo w naszej ofercie


klej na gorąco
klej na gorąco

Jako nie liczni w regionie oferujemy równierz podklejanie parkietu metodą bez rozbierania .

Jest to jedno z pytań, pojawiających siębardzo często, ponieważ trudno jest zastąpić klepki przed, lub jeszcze gorzej, podczas wykańczania parkietu, które z powodu nieprawidłowego kontaktu z klejem lub innych błędów popełnionych podczas położenia, nie są prawidłowo przyklejone do podłoża. Przy wymianie klepek trudno jest uchronić się przed uszkodzeniami i pewnymi niedogodnościami polegającymi na:

- zabrudzeniu sąsiednich Klepek;

- uszkodzeniu podłoża;

- po przyklejeniu trzeba odczekać, aż klej stwardnieje.

Na szczęście zostało znalezione optymalne rozwiązanie, które nie wymaga wymiany klepek. Należy użyć specjalnego kleju, który wstrzykiwany na gorąco pod klepki wypełnia wszelkie puste przestrzenie i przykleja je solidnie do podłoża. Należy wywiercić, w połączeniu pomiędzy klepkami, otwór o średnicy 3mm, do samego podłoża. Za pomocą strzykawki wprowadzamy w otwór klej\). Strzykawkę należy wcisnąć w otwór silnie dociskając. ponieważ podczas twardnięcia zwiększa on swoją objętość, wypełniając puste przestrzenie pod parkietem. Przy naprawach lakierowanej podłogi zalecane jest przyklejenie w miejscach napraw bezbarwnej taśmy, która pełni funkcje ochrony przed zabrudzeniami kleju.

woski do napraw
woski do napraw

Dodatkowo posiadamy wiedze i profesionalne woski do naprawy zagniecień, głębokich rys, zadrapań, parkietu, paneli ,deski podłogowej woskami na gorąca w róznych kolorach.